רוצה למצוא דייט להערב?

אני מחפש/ת גיל
מ   עד
באזור
רק עם תמונה


כשאתם עושים חיפוש באתר, תראו ברוב המקרים הרבה דפי תוצאות. זה מה שמקבל גם הדייט הפוטנציאלי שלכם בזמן החיפוש. אז למה שהדייט הפוטנציאלי יפנה דווקא אליכם מבין כל הכרטיסים? ואם פניתם אליו בין עוד עשרות פניות אחרות, למה שדווקא אתם תקבלו תגובה מתעניינת?
ננסח מחדש את שאלת השאלות: איך יוצרים כרטיס מושך, מעניין וכזה שאי אפשר להתעלם ממנו? בדיוק בשביל זה צוות אתר "ולנטיין דייט" מביא לכם 10 טיפים ליצירת כרטיס מושך כדי שעוד הערב יהיה לכם דייט לוהט!

בואו למצוא אהבת אמת עם ולנטיין דייט

10 טיפים לכרטיס מושך שיסדר לכם דייטים


דף הפרופיל שלכם הוא כמו פתק על לוח מודעות. יש לכם כמה שניות בודדות כדי למשוך את תשומת לב הקוראים ולשכנע אותם ששווה לפנות אליכם ולהשקיע את הזמן שלהם ביצירת קשר. נקרא לזה "חוק 8 השניות": זה הזמן המקסימלי שלוקח לקוראים להחליט אם להמשיך לקרוא את הכרטיס שלכם או להמשיך לכרטיס הבא. הטיפים הבאים יעזרו לכם למשוך את תשומת הלב הרצויה בקרב דייטים פוטנציאליים תוך 8 שניות.

1. תשקיעו בכרטיס — במקום שתבזבזו הרבה זמן לשווא עם הודעות סרק שלא מובילות לכלום, תשקיעו בכרטיס האישי לפחות כאילו מדובר במשלוח קורות חיים. כל דקה שתשקיעו עכשיו תחסוך לכם כמה שעות בהמשך וגם תגיעו הרבה יותר מהר לדייט שמתאים לכם. אז שימו לב לכל הפרטים ותראו לסביבה שאתם משקיענים ולא זלזלנים.

2. תמונה חובה — נו באמת, זה לא ברור שצריך לצרף תמונה לכרטיס? הרי זה הדבר הראשון שרואים כשעוברים על רשימת הכרטיסים. אז כנראה שלא כולם יודעים את זה לפי כמות הכרטיסים ללא תמונות. נכון שבשביל משיכה הדדית תכונות אופי יותר חזקות מהמראה החיצוני אבל בשלב הראשון כשאין לצד השני שום מידע עליכם אין סיבה שמתוך מאות כרטיסים מישהו יפתח כרטיס ללא תמונה כשאחרים כן צירפו תמונות. אל תסתפקו בתמונה אחת, תוסיפו לכרטיס שלכם כמה תמונות כדי שיהיה ברור יותר איך אתם נראים.

3. תמונה עדכנית ואיכותית — בהמשך לסעיף הקודם תשכחו מהתמונה של הבר מצווה או הטיול השנתי, מה שחשוב זה איך אתם נראים היום ולא איך הייתם לפני 10 שנים. גם תדאגו שהצילום יהיה באיכות טובה ולא של מצלמת פלאפון או מצלמת רשת מטושטשת. תמונת פספורט גם לא מומלצת במיוחד. בתמונת הפרופיל שלכם צריך לראות פנים אז תדאגו לא להיות רחוקים מידי. חשוב שתהיה לפחות תמונה אחת לא קרובה מידי (חצי פרצוף) או רחוקה מידי (הנה אני על ההר) או נטולה מידי (בקורס צלילה או בפורים). תציגו את עצמכם שיהיה אפשר לראות כמה שיותר פרטים עליכם. תזכרו שלא מדובר במגזין אופנה אז מותר ורצוי לחייך חיוך טבעי במקום לעשות פוזות למצלמה.

4. ללא שותפים — רגע, אז מי אתה בין כל החבר'ה האלה? תגידי, הבחור שאת מחבקת זה האקס שלך? בבקשה בלי אנשים נוספים, פשוט תדאגו לשים רק תמונות שאין בהם אנשים אחרים או חלקי אנשים, במיוחד לא יד זרה שמחבקת. זה נחמד להיות חברותי ומשפחתי אבל לא צריך לגרום לאחרים לשבור את הראש במחשבות מי אתם בתמונה או להרתיע אותם עם אקסים ואקסיות. תבחרו תמונות שבהם צילמו אתכם לגמרי לבד: בלי משפחה, בלי חברים וכמובן בלי תינוקות או ילדים קטנים. לא משנה כמה חמודים האחיינים שלך, יהיו הרבה כאלה שייבהלו ויקפצו במהירות לכרטיס הבא רק בגללם.

5. כמה שיותר פרטים — נעזוב את היופי ונעבור למחשבות העמוקות. או לפחות למידע הכללי עליכם. בשלב זה הגולשות והגולשים לא יודעים כלום עליכם ואם תמלאו רק 3 וחצי פרטים, זה יהיה הזמן בשניות שיסתכלו על הכרטיס הקצרצר בכל כניסה לדף האישי. תנדבו הרבה פרטים ואם זה מתאים לצד השני תהנו מיתרון על פני אלה שפחות השקיעו במילוי הפרטים. גם כשתקבלו פניות תדעו שהמידע האישי שלכם נחשב לחיובי בעיני הצד השני.

6. כל האמת ורק האמת — אסור לשקר בגיל, בגובה, בהשכלה, ובכלל בכל נתון שתמלאו בכרטיס האישי, שלא לדבר על מצב משפחתי. בשביל הרבה אנשים הגובה שלכם נמצא בגבולות הסבבה ולא אכפת להם שאין לכם תואר אקדמי. אבל כמעט לכולם מפריע לגלות בזמן הדייט שהם יוצאים עם שקרנים (ומי שלא מפריע לו לצאת עם שקרנים, תתרחקו ממנו מהר). אז למה לשקר ואחרי זה להתפתל? תרשמו את כל האמת ואז גם תדעו שהצד השני בסדר גמור עם הנתונים שלכם. חשוב לזכור את הכלל הבא: מה שנחשב לחסרון אצל אדם אחד יכול להיות יתרון בעיני אדם אחר.

7. מסר שלי — כרטיס הכרויות הוא דף שיווקי לכל דבר, אתם משווקים את עצמכם כדי שאחרים ירצו דווקא אתכם. בתיבת המסר יש לכם הזדמנות מעולה להציג את עצמכם, לכתוב מה אתם אוהבים לעשות ולהראות לכל העולם שאתם מעניינים. זה שהכנסתם איזה פתגם בסגנון "חייך והחיים יחייכו אליך חזרה" זה נחמד אבל לא באמת מספר עליכם משהו. גם לרשום "לא יודע/ת מה לכתוב, תשאלו ואני אענה לכם" זה כמו לשלוח קורות חיים ולרשום בהם "נסיון תעסוקתי: תשאלו ואני אענה לכם". בתיבת המסר אסור לכם להיות כמו כולם, אתם חייבים להיות יחודיים, יצירתיים ומעניינים. במקום לכתוב "יש לי חוש הומור" תוכיחו שיש לכם חוש הומור ותכתבו משהו מקורי ומשעשע שיעורר תשומת לב. זה כל הסוד כדי שיתעכבו על הכרטיס שלכם, מה שיגדיל את כמות הפניות ואת כמות התגובות שתקבלו בחזרה לפניות שלכם.

8. מה מחפשים — לא להסתפק בשדות סטנדרטיים של מין המבוקש וחתך גילאים. תכתבו במילים שלכם מה אתם מחפשים, איזה סוג של בני אדם מעניין אתכם, מראה כללי רצוי, תכונות שחשובות לכם ומה מטרת הקשר. היתרון הגדול הוא בזה שגולשים שיתאימו להגדרות האלה יגידו "היי, זה ממש מתאים להגדרות שלי" ומכאן הדרך ליצירת קשר קצרה ביותר.

9. שפה יפה — כותבים מסר מעניין? שולחים הודעה פרטית? קודם תעברו שוב על כל ההודעה כדי לראות שהיא מנוסחת היטב וללא שגיאות כתיב או ניסוחים קלוקלים. אל תקראו מילה מילה אלא אות אות, כדי שלא תפספסו שגיאות מעצבנות. יכול להיות שאתם מדעני טילים אבל בגלל כתיבה של שלוש במקום שלושה או אותיות כפולות/חסרות/מתחלפות תפסידו את דייט חלומותיכם על איבוד נקודות מצד אלה שמעריכים אינטליגנציה. מומלץ לרשום בהתחלה את ההודעה בתוכנת וורד ולאחר בדיקת איות להדביק אותה באתר ולנטיין דייט במסר האישי או בהודעה פרטית.

10. הודעה פרטית — הודעות קצרות מקבלות פחות תשומת לב מההודעות היותר מושקעות. גם לא כדאי לרשום הודעות סטנדרטיות שההבדל היחיד ביניהן הוא השם הפרטי, זה סימן לחוסר השקעה בקריאת הכרטיס ומראה שמדובר בשליחה המונית של הודעות, כלומר לירות לכל הכיוונים עד שמגיעות תגובות. לא ככה משיגים דייטים. ראיתם כרטיס שהדליק אתכם? תקראו אותו בקפידה, תשימו לב לפרטים שרשומים בו ותסתכלו על כל התמונות עם התמקדות בפרטים הקטנים: הסביבה, הנוף, הבגדים, החפצים מסביב, הכל. עכשיו אפשר להתחיל לכתוב הודעה אישית. אל תתחילו עדיין עם השאלות, זו לא חקירה תחת אזהרה אלא הכרות כיפית דרך אתר הכרויות. תכתבו בטעם טוב בלי לפגוע אבל גם תזהרו לא להתחנף. תראו שהשקעתם, תרשמו הודעה שמראה שבאמת כתבתם אותה במיוחד עכשיו ולא רק עשיתם העתק-הדבק. את רואה תמונה של בחור בלונדון? תוכלי להזכיר בהודעה גם את הטיול שלך. אתה רואה ליד הבחורה דיסק של משינה? תספר לה על ההופעה של משינה שהיית בה ביום הסטודנט. טוב, הבנתם את הרעיון אז אפשר כבר לכתוב.

כמה מילים לפני שאתם נרשמים לאתר הכרויות או משפצים את הכרטיס האישי: יש הרבה דגים בים, אבל רק חלק מהם מסקרנים יותר, מעניינים יותר וגורמים לכם לרצות לשחות איתם. אם אתם רציניים ונרשמתם לאתר "ולנטיין דייט" כדי להכיר בנות או בנים ולפגוש אותם בעולם האמיתי, תקראו לפחות פעמיים את רשימת הטיפים, תיישמו אותם ותראו איך אתם מצליחים להשיג בקלות הרבה יותר דייטים. בהצלחה!


הכרויות לגברים – מי הכי מוצאת חן בעיניך? עם מי היית רוצה לצאת לדייט?


הכרויות לנשים – מי הכי מוצא חן בעינייך? עם מי היית רוצה לצאת לדייט?